Створення web-сайтів в Україні

Створення web-сайтів недорого, швидко, якісно

Створення web-сайтів

Залежно від роду Вашого бізнесу Вам може знадобиться web-сайт від бізнес-візитки до інтернет-магазину. Ми допоможемо Вам це реалізувати в залежності від Ваших потреб, використовуючи популярні і інтуїтивно зрозумілі CMS c унікальним дизайном.

Замовляючи сайти у нас, Ви можете бути впевненими, в тому, що

  • Ваші сайти будуть працювати в будь-якому браузері
  • Ваші сайти будуть ефективно відображатися на всіх пристроях
  • При замовленні сайту у нас ви збільшуєте кількість клієнтів і доходів
  • Дизайн вашого сайту буде унікальним

Ми розробляємо великі і малі веб-проекти відповідно до ваших побажань
Ми можемо допомогти Вам у всьому! Просто скажіть нам, що ви хочете.

Наша команда співпрацює з європейськими web-студіями і має великий досвід роботи з популярними CMS Joomla, WordPress.

Пропонуемо створення web-сайтів в Україні недорого, швидко, якісно

Технічне завдання сайту


  Вкажіть тип сайту, який Вам потрібен

  ВізиткаЛендінгКорпоративнийМагазинНе знаю

  Існуючі елементи фірмового стилю компанії


  Предполагается ли создание оригинальных изображений (фото съемка, создание графических коллажей) разработчиками сайта?

  ДаНетНе знаю

  Які графічні матеріали Ви можете надати для використання на сайті?

  Текстовий документ у форматі DOC (Microsoft Word)Документ в форматі PDF (Adobe Acrobat)Документ в форматі TXTНЕ цифрові фотографії і слайдиЦифрові фотографії високої роздільної здатності (від 1024х768)Цифрові фотографії НЕ високою роздільною здатністю (нижче 1024х768)Художні ілюстрації на папері, Самостійно відсканований матеріал

  Яка інформація повинна бути присутнім на головній сторінці сайту?

  Коротка інформація про діяльність вашої компаніїГрафічні колажі ілюструють напрямки діяльності компаніїІнформація про розпродажі і знижкиНайсвіжіші новини вашої компанії з посиланням на архівАнімаційний або відеоролик

  Які функціональні модулі, на Вашу думку, необхідні для сайту?  У наш час жодна компанія, магазин або підприємство не уявляють свою діяльність без веб-сайту, який стане візиткою існуючого бізнесу.
  Наявність веб-сайту – це перш за все імідж, який свідчить про наявність технічної просунутості компанії.

  Про те, що Інтернет допомагає в бізнесі, знають всі. І, щоб максимально використовувати всі можливості всесвітньої павутини, необхідно організувати правильну роботу сайту. Багато підприємців навіть не здогадуються, що вже існуючі сайти можуть втратити свою актуальність і не приносять користь бізнесу. В такому випадку потенційні клієнти розчаровуються, так як не можуть в повній мірі володіти достовірною інформацією.

  Компанія F1 WEB надає своїм клієнтам якісні послуги:

  • підтримка інтернет сайтів;
  • розробка і просування інтернет магазину, підприємства, компанії і т.д .;
  • створення веб дизайну (унікальна розробка дизайну інтернет магазину, компанії, підприємства і т.д.)

  Від чого ж залежить вартість створення сайту?

  Вартість розробки сайту інтернет магазину, компанії, підприємства і т.д. Залежить від того, як бачить його клієнт і чого він хоче – шаблонне рішення або унікальна розробка.

  Створення сайтів вартість і основні моменти, які на неї впливають:

  складність структури;
  тип сайту (каталог, візитка, інформаційний, інтернет магазин);
  розробка унікальних сторінок і їх кількість;
  складність дизайну;
  семантика (готова або необхідна розробка);
  реалізація функціоналу;
  складність верстки макетів.

  Компанія F1 WEB – це високопрофесійне створення інтернет сайту, ціна якого приємно здивує будь-якого клієнта.

  На поточний момент Інтернет заполонили веб дизайн студії, які багато обіцяють і мало роблять. А іноді взагалі обманюють, не даючи доступу до кодів сайту, акаунтів і т.д. Навчені гірким досвідом компанії, починають уважніше підходити до вибору компанії, яка створить для них сайт. Чимало таких компаній звертаються до нас за допомогою після таких студій. А переробляти чужі помилки, іноді коштує дорожче, ніж розробити сайт з нуля. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевненими, що отримаєте якісний сайт. Залежно від ваших потреб, підберемо хостинг, VPS, виділений сервер для розміщення сайту в мережі інтернет. Всі вихідні коди і доступи, акаунти, при здачі сайту передаються клієнту. Крім цього, за погодженням з клієнтом, ми зберігаємо бекапи створених нами сайтів на момент здачі проекту. І клієнт завжди зможе звернеться до нас, для відновлення даних. Оскільки часто бували випадки, коли клієнти забували заплатити за хостинг, і хостинг провайдер видаляв весь вміст з сервера, і клієнт звертався до нас для відновлення сайту.

  Розробка сайтів інтернет магазинів.

  У наш час дуже актуальні інтернет магазини. Навіщо витрачати час на виснажливі походи по магазинах, якщо з популярністю технологічного процесу і за допомогою інтернету можна все купити і продати сидячи на дивані. Більш того інтернет магазини стали невід’ємною частиною будь-якого бізнесу.
  Одним з пріоритетних напрямків компанії F1 WEB є розробка інтернет магазину.

  Розробка інтернет магазину і різні варіанти:

  • сайт інтернет аукціон;
  • інтернет-ветрина з каталогом продукції без оформлення замовлень через сайт;
  • повнофункціональний інтернет магазин;
  • розрахований на багато користувачів інтернет магазин;

  Багато клієнтів запитують: «Чому інтернет магазин коштує так дорого?». Відповідь проста! Інтернет магазин є аналогом звичайного магазину, тільки в діджитал середовищі. А уявіть які витрати йдуть на відкриття оффлайн магазину – оренда приміщення, ремонт, персонал, реклама і т.д. До того ж, покупці будуть тільки з вашого міста, а в інтернет магазині – з усієї країни! Погодьтеся, що це вагомі аргументи!
  Від чого залежить вартість сайту для інтернет магазину?

  Інтернет магазин ціна розробки залежить в основному від фірмового стилю компанії, чіткого формулювання завдань і вимог, унікального дизайну або шаблону, експертність у власному бізнесі. Від цих моментів залежить вартість створення сайту інтернет магазину. Розробка такого магазину набагато складніше, ніж будь-який інший сайт, тому що потрібно реалізувати достатню велику кількість опцій: багатоступінчастий пошук, каталог, система оплати, кошик для оформлення замовлень.

  Хочете створити сайт інтернет магазину, ціна якого Вас приємно здивує? Звертайтеся до нас! Компанія F1 WEB виконає всі Ваші побажання і зможе створити інтернет магазин, ціна якого буде для Вас прийнятна і посильна!

  Чат с менеджером