Помощь в выборе хостинга

Мы поможем вам с выбором хостинга в Украине

Допомога у виборі хостингу

Вибір хостингу це важливий етап для успішної роботи вашого web-сайту

При виборі хостингу слід звернути увагу на безліч параметрів.

Потрібно щоб хостинг підтримував вимоги тієї СMS, на якій ви хочете щоб працював ваш сайт. На сьогоднішній момент найпопулярнішими СMS є Joomla і WordPress. Виходячи з цього, потрібно щоб хостинг як мінімум підтримував би актуальні версії PHP, мав можливість приєднати базу даних MySQL.

А далі по наростальній.

  • Кількість сайтів, яке Ви хочете розмістити на хостингу
  • Місце на диску, в залежності від того, скільки потрібно місця для вашого web-сайту
  • Кількість процесорного часу для вашого web-сайту, залежить від навантаження на Ваш web-сайт. Чим “важче сайт” і чим більше до нього йде звернень, тим більше потрібно процесорного часу для вашого web-сайту

У разі якщо на сайті встановлена ​​CMS або будь-який інший сайт, який, наприклад, працює на php c зверненням до бази даних, відбуваються такі процеси:

  • web-сайт зчитує дані з бази даних
  • web-сайт записує дані в базу даних
  • web-сайт формує сторінку, відсилає її користувачеві, при необхідності зберігає всю інформацію в базі даних і так далі.

Вся ця невидима активність не так нешкідлива, і часто створює навантаження на сервер, через що хостинг-компанії обмежують час виконання скриптів і сайт може працювати з помилками

Крім цього, існують ряд інших параметрів, які будуть потрібні в залежності від складності сайту.

Якщо планується, що буде високе навантаження на сайт, то можливо, що вам в майбутньому знадобиться вже не просто хостинг, а VPS / VDS

VDS (Virtual Dedicated Server) або VPS (Virtual Private Server) це хостинг-послуга, де користувачеві надається віртуальний сервер з максимальними привілеями.

Наша команда співпрацює зі європейськими хостинг-компаніями, має досвід роботи з популярними панелями управління Plesk, ISPManager, DirectAdmin, CPanel, а так само серверами, які працюють на CentOS.

Ми допоможемо вам з вибором хостингу в Україні. Зробимо перенесення сайту на хостинг або розмістимо на хостингу розроблений у нас web-сайт відповідно до Ваших побажань.
    Чат с менеджером